foretaget1foretaget1
foretaget1
ELINSTALLATÖR I VÄSTRA GÖTALAND

FÖRETAGET

Elinstallatör i Västra Götaland

Bred branscherfarenhet

Vi på Steckmest Eltjänst har arbetat med installation och service av el, tele och data i över 35 år. 

Steckmest Eltjänst ägs och drivs av Olof Steckmest, som grundade företaget 1985. Företaget har sitt säte i Mariestad och arbetar främst i Västra Götaland.
Idag är vi 11 st anställda som har bred branscherfarenhet och utför jobben på ett skickligt och effektivt sätt.

Våra montörer hjälper er med allt från service och underhåll till installation av el och belysning vid renovering och nybyggnation.

Om Ni vill besöka oss så gör det på Stockholmsvägen 104 i Mariestad.
För karta och vägbeskrivning till oss var vänlig att klicka här!

Slå annars en signal på nummer:
0501-477 10
0709-44 60 55
SDC10450SDC10450
SDC10450
Olof Steckmest
VD, Projektledare
0709-44 60 55
olof@steckmest.se
IMG 20160108 131013IMG 20160108 131013
IMG 20160108 131013
Jakob Lehnér
Ekonomi
0700-906749
jakob@steckmest.se
mickemicke
micke
Mikael Hallén
Montör
0709-44 60 56
micke@steckmest.se
mattiasmattias
mattias
Mattias Lundman
Montör
0709-44 60 57
mattias@steckmest.se
johanjohan
johan
Johan Sjöström
Montör
0709-44 60 58 
johan@steckmest.se
fredrikfredrik
fredrik
Fredrik Modig
Montör
0709-44 60 54
fredrik@steckmest.se
victorvictor
victor
Victor Wall
Montör
0731-79 07 00
victor@steckmest.se
tonytony
tony
Tony Larsson
Montör
0731-79 07 01
tony@steckmest.se
oscaroscar
oscar
Oskar Jansson
Montör
0709-44 60 59
oskar@steckmest.se
CASPERCASPER
CASPER
Casper Holm
Montör
0700-90 67 48
casper@steckmest.se