FÖRETAGET

Elinstallatör i Västra Götaland

Bred branscherfarenhet

Vi på Steckmest Eltjänst har arbetat med installation och service av el, tele och data i över 35 år. 

Steckmest Eltjänst ägs och drivs av Olof Steckmest, som grundade företaget 1985. Företaget har sitt säte i Mariestad och arbetar främst i Västra Götaland.
Idag är vi 11 st anställda som har bred branscherfarenhet och utför jobben på ett skickligt och effektivt sätt.

Våra montörer hjälper er med allt från service och underhåll till installation av el och belysning vid renovering och nybyggnation.

Om Ni vill besöka oss så gör det på Stockholmsvägen 104 i Mariestad.
För karta och vägbeskrivning till oss var vänlig att klicka här!

Slå annars en signal på nummer:
0501-477 10
0709-44 60 55
Olof Steckmest
VD, Projektledare
0709-44 60 55
olof@steckmest.se
Jakob Lehnér
Ekonomi
0700-906749
jakob@steckmest.se
Mikael Hallén
Montör
0709-44 60 56
micke@steckmest.se
Mattias Lundman
Montör
0709-44 60 57
mattias@steckmest.se
Johan Sjöström
Montör
0709-44 60 58 
johan@steckmest.se
Fredrik Modig
Montör
0709-44 60 54
fredrik@steckmest.se
Victor Wall
Montör
0709-44 60 53
victor@steckmest.se
Casper Holm
Montör
0709-44 60 59
casper@steckmest.se